Specjalista - Zastępca Kierownika Perfumerii Białystok (Galeria Biała)

lxbfYeaa - الكويت - Al Kuwait Kuwait

Position

Profile

Oferujemy

umowa o pracę + premia miesięczna za realizacje celów kafeteryjny system wyboru benefitów programy rozwojowe i projekty podnoszące twoje kompetencje stabilne zatrudnienie i otwarta komunikacja w zespole możliwości rozwoju w globalnej strukturze • Szeroki zakres benefitów dostęp do kosmetyków ekskluzywnych marek praca u lidera branży beauty w Polsce

Nasze wymagania:

doświadczenie w kierowaniu min. kilkuosobowym zespołem doświadczenie w pracy na wskaźnikach sprzedażowych niebywała komunikatywność i pozytywne nastawienie pełna dyspozycyjność do pracy (praca w 3 soboty w miesiącu i wybrane niedziele handlowe) mile widziana umiejętność wykonywania makijażu i znajomośc branży beauty

Twoje przyszłe obowiązki:

kierowanie pracą Konsultantów zarządzanie podległym działem samodzielne prowadzenie zmiany obsługa klienta zgodna ze standardami firmowymi sprzedaż produktów i doradzanie klientom zgodnie ze standaradami
Required experience : Minimum 3 years
Required experience : Minimum 10 years
Retail - Sephora

Privacy Preference Center

Manage Consent Preferences

Always Active
تاريخ النشر: ٥ أغسطس ٢٠٢٤
الناشر: Bayt